Polievky na chudnutie

Štíhla línia je v dnešnom svete dôležitou súčasťou každého človeka. Jedine zdravý človek sa môže cítiť dobre a plný energie. Nie len že vám kila navyše robia problém v rámci obliekania, ale aj v rámci zdravia. Mnohí ľudia, ktorí trpia silnou nadváhou majú nábeh na diabetes, silný vysoký tlak a iné problémy. Preto je nutné dbať o svoje zdravie a dávať si pozor, čo do svojho žalúdka dávate. Správne neurobíte ani to, keď odbúrate všetky tuky.

Strava by mala byť vyvážená, teda racionálna ale zároveň aj chutná, aby ste sa cítili zasýtený. Dbať na to aby ste pili veľa čistej vody a pravidelne sa stravovali. Veľa receptov, ktoré môžete nájsť na internete je rýchlych a zvládnete ich už len za 30 minút. My si ukážeme jednoduchšiu polievočku, ktorá má aj chuť, potrebné živiny a zároveň neuškodí vašej línii.

Suroviny:  1 pokrájaný pór, 1 lyžica oleja alebo kúsok masla, trošku vegety, 1 l vody, timián alebo bazalka a 1 lyžica hrubej krupice ( môžete ju však aj vynechať)

Postup:  Pripravíme si hrniec, do ktorého si dáme olej alebo masielko. Pridáme pór a zľahka opražíme. Pridáme detskú krupicu a urobíme zásmažku, postupne pridávame jednotlivé dochucovadlá, ako je soľ, vegetu a korenie. Vypražíme a pridáme horúcu vodu, celú zmes prevaríme. A pridáme zvyšné koreniny ako je timián alebo bazalka. K polievočke si môžeme urobiť z celozrnného alebo z grahamového chleba rýchly doplnok.

Nakrájané rožky a poukladáme na plech a necháme ich na pár minút zapiecť. Po upečení môžeme ihneď podávať s polievočkou. Dobrú chuť.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Nízkokalorické polievky a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.